Zapowiedź: Osadnik Myślibórz – INA Goleniów

Sobotnia wycieczka do Myśliborza – Ina zagra z Osadnikiem

W sobotę, o godzinie 18.00, w Myśliborzu dojdzie do pojedynku między miejscowym Osadnikiem, a Iną Goleniów. Gdyby Arkadia Malechowo nie wycofała się z rozgrywek, to do tego meczu w ogóle by nie doszło – Osadnik zajął jednak miejsce Arkadii i ponownie staje przed szansą udowodnienia na boisku, że zasługuje na grę na IV ligowym froncie.

W meczu inaugurującym rozgrywki, Osadnik przegrał w Szczecinku 3:1 z miejscowym MKP, choć prowadził do przerwy 1:0. W meczach sparingowych zespół z Myśliborza zanotował z kolei rezultaty: Polonia Giżyn 4:0, Warta Gorzów 0:6, Kłos Pełczyce 2:2, Gavia Choszczno 3:7. Czego można się zatem spodziewać po tej drużynie – nie wiadomo. Jedno jest pewne: powtórki sytuacji z zeszłego sezonu w Myśliborzu nikt nie chce. Aby tego dokonać kluczowe będzie wygrywanie przede wszystkim w meczach domowych – na stadionie, który jeszcze nie tak dawno był twierdzą.

Ina Goleniów sezon rozpoczęła od remisu 2:2 z Kluczevią Stargard. Problemem biało-zielonych jest jednak strata Michała Jarząbka – kapitan goleniowian obejrzał czerwoną kartkę i w najbliższym spotkaniu na pewno go nie zobaczymy. Ostatni wyjazd do Myśliborza skończył się porażką Iny 2:3, mimo, że biało-zieloni powinni ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść, jednak nie wykorzystali swoich szans, w tym także rzutu karnego. Obecnie, w dobrej formie wydaje się być Przemysław Stosio, który dwukrotnie pokonał bramkarza Kluczevii. Wydaje się, że ten zawodnik może zrobić różnicę również jutro. Goleniowianie podobnie jak Osadnik, w tym sezonie nie chcą dopuścić do tak nerwowej końcówki. Receptą na to są zwycięstwa. Jutro z pewnością o nie powalczą.

Na koniec informacja: niestety, z meczu Osadnika z Iną Goleniów nie będzie prowadzona relacja live na profilu facebookowym goleniowian. Postaramy się jednak w miarę możliwości informować o wyniku spotkania.

Leave a Reply