Zapowiedź: Morzycko Moryń – INA Goleniów

Powstrzymać rewelacyjnego beniaminka

Ina Goleniów już dziś zagra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi. Tym razem biało-zieloni zmierzą się z rewelacją rozgrywek – Morzyckiem Moryń. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na boisku rywala goleniowian.

Przed sezonem nikt nie spodziewał się, że tegoroczny beniaminek aż tak dobrze rozpocznie sezon. Po 6 kolejkach Morzycko jest liderem rozgrywek i w pokonanym polu zostawiło choćby Kluczevię Stargard i MKP Szczecinek. Nie oznacza to jednak, że najbliższy rywal nie jest możliwy do pokonania – pokazała to… Iskra Białogard, która właśnie na liderze rozgrywek ugrała dotychczasowe jedyne zwycięstwo i to na boisku w Moryniu. Goleniowianie grali nie tak dawno kilka sparingów z tym zespołem i trzeba przyznać, że mecze te były ciężkimi przeprawami dla biało-zielonych. Tym razem raczej będzie podobnie.

Ina po dwóch porażkach w ostatni weekend złapała nieco oddechu – goleniowianie pokonali Gryfa Polanów 4:1 i dziś mają szansę na dołączenie do ligowej czołówki po raz drugi w tym sezonie. Aby tego dokonać w Moryniu muszą wygrać. Wiele wskazuje na to, że najwięcej zależeć będzie od środkowej strefy boiska – tam goleniowianie będą musieli przeciwstawić się m.in. Bartoszowi Skórze, który nie tak dawno, jeszcze w barwach Odry Chojna, sprawiał im spore problemy. Przed Iną stoi również inne, ciężkie zadanie – Morzycko dotychczas straciło zaledwie 4 bramki, co jest najlepszym wynikiem w IV lidze. Dziś ten bilans goleniowianie postarają się w Moryniu nieco zepsuć.

Niestety, z dzisiejszego spotkania nie będzie prowadzona relacja live. Niemniej informacje o wyniku znajdziecie na naszej stronie, jak tylko będziemy mieli możliwość, by je udostępnić.

Leave a Reply