SEZON 2021/2022 – runda jesienna – TERMINARZ IV LIGI

TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ GR. I – runda jesienna, sezon 2022/2023

1. kolejka
13 – 14 sierpnia 2022r.

Prawobrzeże Świnoujście Gryf Kamień Pomorski
Jantar Dziwnów Sparta Gryfice
Orzeł Łożnica Sarmata
AP Kotwica Kołobrzeg Pomorzanin Sławoborze
Astra Ustronie Morskie Kotwica II Kołobrzeg
Mewa Resko Płomień Myślino
Is
kra Golczewo Rega Trzebiatów
Ina Goleniów Polonia Płoty

2. kolejka
20 – 21 sierpnia 2022r.

Gryf Kamień Pomorski Polonia Płoty
Rega
Trzebiatów Ina Goleniów
Płomień Myślino Iskra Golczewo
Kotwica II Kołobrzeg Mewa Resko
Pomorzanin Sławoborze Astra Ustronie Morskie
Sarmata Dobra – AP Kotwica Kołobrzeg

Sparta Gryfice Orzeł Łożnica
Prawobrzeże Świnoujście Jantar Dziwnów

3. kolejka
27 – 28 sierpnia 2022r.

Jantar Dziwnów Gryf Kamień Pomorski
Orzeł Łożnica Prawobrzeże Świnoujście
AP Kotwica Kołobrzeg Sparta Gryfice
Astra Ustronie Morskie Sarmata Dobra
Mewa Resko Pomorzanin Sławoborze
Iskra Golczewo Kotwica II Kołobrzeg
Ina Goleniów Płomień Myślino
Polonia Płoty Rega Trzebiatów

4. kolejka
3 – 4 września 2022r.


Gryf Kamień Pomorski
Rega Trzebiatów
Płomień Myślino Polonia Płoty
Kotwica II Kołobrzeg Ina Goleniów
Pomorzanin Sławoborze Iskra Golczewo
Sarmata Dobra Mewa Resko
Sparta Gryfice Astra Ustronie Morskie
Prawobrzeże Świnoujście – AP Kotwica Kołobrzeg
Jantar Dziwnów Orzeł Łożnica

5. kolejka
10 – 11 września 2022r.

Orzeł Łożnica Gryf Kamień Pomorski
AP Kotwica Kołobrzeg Jantar Dziwnów
Astra Ustronie Morskie Prawobrzeże Świnoujście
Mewa Resko Sparta Gryfice
Iskra Golczewo Sarmata Dobra
Ina Goleniów Pomorzanin Sławoborze
Polonia Płoty Kotwica II Kołobrzeg
Rega Trzebiatów Płomień Myślino

6. kolejka
17 – 18 września 2022r.

Gryf Kamień Pomorski Płomień Myślino
K
otwica II Kołobrzeg Rega Trzebiatów
P
omorzanin Sławoborze Polonia Płoty
Sarmata Dobra Ina Goleniów
Sparta Gryfice Iskra Golczewo
Prawobrzeże Świnoujście Mewa Resko
Jantar Dziwnów Astra Ustronie Morskie
Orzeł Łożnica AP Kotwica Kołobrzeg

7. kolejka
24 – 25 września 2022r.

AP Kotwica Kołobrzeg Gryf Kamień Pomorski
Astra Ustronie Morskie Orzeł Łożnica
Mewa Resko Jantar Dziwnów
Iskra Golczewo Prawobrzeże Świnoujście
I
na Goleniów Sparta Gryfice
Polonia Płoty Sarmata Dobra
Rega Trzebiatów Pomorzanin Sławoborze
Płomień Myślino Kotwica II Kołobrzeg

8. kolejka
1 – 2 października 2022r.

Gryf Kamień Pomorski Kotwica II Kołobrzeg
Pomorzanin Sławoborze Płomień Myślino
Sarmata Dobra Rega Trzebiatów
Sparta Gryfice Polonia Płoty
Prawobrzeże Świnoujście Ina Goleniów
Jantar Dziwnów Iskra Golczewo
Orzeł Łożnica Mewa Resko
AP Kotwica Kołobrzeg Astra Ustronie Morskie

9. kolejka
8 – 9 października 2022r.

Astra Ustronie Morskie Gryf Kamień Pomorski
Mewa Resko AP Kotwica Kołobrzeg
Iskra Golczewo Orzeł Łożnica
Ina Goleniów Jantar Dziwnów
Polonia Płoty Prawobrzeże Świnoujście
Rega Trzebiatów Sparta Gryfice
Płomień Myślino Sarmata Dobra
Kotwica II Kołobrzeg Pomorzanin Sławoborze

10. kolejka
15 – 16 października 2022r.
 

Gryf Kamień Pomorski Pomorzanin Sławoborze
Sarmata Dobra Kotwica II Kołobrzeg
Sparta Gryfice Płomień Myślino
Prawobrzeże Świnoujście Rega Trzebiatów
Jantar Dziwnów Polonia Płoty
Orzeł Łożnica Ina Goleniów
AP Kotwica Kołobrzeg Iskra Golczewo
Astra Ustronie Morskie Mewa Resko

11. kolejka
22 – 23 października 2022r.
 

Mewa Resko Gryf Kamień Pomorski
Iskra Golczewo Astra Ustronie Morskie
Ina Goleniów AP Kotwica Kołobrzeg
Polonia Płoty Orzeł Łożnica
Rega Trzebiatów Jantar Dziwnów
Płomień Myślino Prawobrzeże
Kotwica II Kołobrzeg Sparta Gryfice
Pomorzanin Sławoborze Sarmata Dobra

12. kolejka
29 – 30 października 2022r.
 

Gryf Kamień Pomorski Sarmata Dobra
S
parta Gryfice Pomorzanin Sławoborze
Prawobrzeże Świnoujście Kotwica II Kołobrzeg
Jantar Dziwnów Płomień Myślino
Orzeł Łożnica Rega Trzebiatów
AP Kotwica Kołobrzeg Polonia Płoty
Astra Ustronie Morskie Ina Goleniów
Mewa Resko Iskra Golczewo

13. kolejka
5 – 6 listopada 2022r.
 

Iskra Golczewo Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów Mewa Resko
Polonia Płoty Astra Ustronie Morskie
Rega Trzebiatów AP Kotwica Kołobrzeg
Płomień Myślino Orzeł Łożnica
Kotwica II Kołobrzeg Jantar Dziwnów
Pomorzanin Sławoborze Prawobrzeże Świnoujście
Sarmata Dobra
Sparta Gryfice

14. kolejka
12 – 13 listopada 2022r.
 

Gryf Kamień Pomorski Sparta Gryfice
Prawobrzeże Świnoujście Sarmata Dobra
Jantar Dziwnów Pomorzanin Sławoborze
Orzeł Łożnica Kotwica II Kołobrzeg
AP Kotwica Kołobrzeg Płomień Myślino
Astra Ustronie Morskie Rega Trzebiatów
Mewa Resko Polonia Płoty
Iskra Golczewo Ina Goleniów

15. kolejka
19 – 20 listopada 2022r.
 

Ina Goleniów Gryf Kamień Pomorski
Polonia Płoty Iskra Golczewo
Rega Trzebiatów Mewa Resko
Płomień Myślino Astra Ustronie Morskie
Kotwica II Kołobrzeg AP Kotwica Kołobrzeg
Pomorzanin Sławoborze Orzeł Łożnica
Sarmata Dobra Jantar Dziwnów
Sparta Gryfice
Prawobrzeże Świnoujście