Kolejka 17 2017/11/25 | |||
---|---|---|---|
2017/11/25 | 13:00 | Vineta Wolin – Jeziorak Szczecin | |
2017/11/25 | 13:00 | Sparta Węgorzyno – Gryf Polanów | |
2017/11/26 | 13:00 | Sokół Karlino – Bałtyk Koszalin | |
2017/11/25 | 13:00 | Rasel Dygowo – Ina Goleniów | |
2017/11/25 | 13:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – MKP Szczecinek | |
2017/11/25 | 13:00 | Osadnik Myślibórz – Iskra Białogard | |
2017/11/25 | 13:00 | Olimp Gościno – Morzycko Moryń | |
2017/11/25 | 12:00 | Hutnik Szczecin – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/11/25 | 13:00 | GKS Leśnik Manowo – Gryf Kamień Pomorski |
Kolejka 16 2017/11/18 | |||
---|---|---|---|
2017/11/18 | 14:00 | Morzycko Moryń – Hutnik Szczecin | |
2017/11/18 | 13:00 | MKP Szczecinek – Rasel Dygowo | |
2017/11/18 | 14:00 | Jeziorak Szczecin – GKS Leśnik Manowo | |
2017/11/18 | 14:00 | Iskra Białogard – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/11/18 | 13:30 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Vineta Wolin | |
2017/11/18 | 13:00 | Ina Goleniów – Sparta Węgorzyno | |
2017/11/18 | 13:00 | Gryf Polanów – Olimp Gościno | |
2017/11/18 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – Sokół Karlino | |
2017/11/18 | 13:00 | Bałtyk Koszalin – Osadnik Myślibórz |
Kolejka 15 2017/11/11 | |||
---|---|---|---|
2017/11/11 | 13:00 | Vineta Wolin – Morzycko Moryń | |
2017/11/11 | 11:00 | Sparta Węgorzyno – MKP Szczecinek | |
2017/11/12 | 13:00 | Sokół Karlino – Jeziorak Szczecin | |
2017/11/11 | 13:00 | Rasel Dygowo – Iskra Białogard | |
2017/11/11 | 13:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – Osadnik Myślibórz | |
2017/11/11 | 14:00 | Olimp Gościno – Ina Goleniów | |
2017/11/11 | 12:00 | Hutnik Szczecin – Gryf Polanów | |
2017/11/11 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – Bałtyk Koszalin | |
2017/11/11 | 14:00 | GKS Leśnik Manowo – INTERMARCHE REGA Trzebiatów |
Kolejka 14 2017/11/4 | |||
---|---|---|---|
2017/11/4 | 13:00 | Osadnik Myślibórz – Rasel Dygowo | |
2017/11/4 | 14:00 | Morzycko Moryń – GKS Leśnik Manowo | |
2017/11/4 | 14:00 | MKP Szczecinek – Olimp Gościno | |
2017/11/4 | 14:00 | Jeziorak Szczecin – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/11/4 | 14:00 | Iskra Białogard – Sparta Węgorzyno | |
2017/11/4 | 14:00 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Sokół Karlino | |
2017/11/4 | 13:00 | Ina Goleniów – Hutnik Szczecin | |
2017/11/4 | 14:00 | Gryf Polanów – Vineta Wolin | |
2017/11/4 | 13:00 | Bałtyk Koszalin – Polski Cukier Kluczevia Stargard |
Kolejka 13 2017/10/28 | |||
---|---|---|---|
2017/10/28 | 14:00 | Vineta Wolin – Ina Goleniów | |
2017/10/28 | 14:00 | Sparta Węgorzyno – Osadnik Myślibórz | |
2017/10/29 | 14:00 | Sokół Karlino – Morzycko Moryń | |
2017/10/28 | 14:00 | Rasel Dygowo – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/10/28 | 15:00 | Olimp Gościno – Iskra Białogard | |
2017/10/28 | 14:00 | Jeziorak Szczecin – Bałtyk Koszalin | |
2017/10/28 | 12:00 | Hutnik Szczecin – MKP Szczecinek | |
2017/10/28 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/10/28 | 14:00 | GKS Leśnik Manowo – Gryf Polanów |
Kolejka 12 2017/10/21 | |||
---|---|---|---|
2017/10/21 | 13:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – Sparta Węgorzyno | |
2017/10/21 | 14:00 | Osadnik Myślibórz – Olimp Gościno | |
2017/10/21 | 15:00 | Morzycko Moryń – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/10/21 | 15:00 | MKP Szczecinek – Vineta Wolin | |
2017/10/21 | 14:00 | Iskra Białogard – Hutnik Szczecin | |
2017/10/21 | : | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Jeziorak Szczecin | |
2017/10/21 | 12:00 | Ina Goleniów – GKS Leśnik Manowo | |
2017/10/21 | 15:00 | Gryf Polanów – Sokół Karlino | |
2017/10/21 | 14:00 | Bałtyk Koszalin – Rasel Dygowo |
Kolejka 11 2017/10/14 | |||
---|---|---|---|
2017/10/14 | 15:00 | Vineta Wolin – Iskra Białogard | |
2017/10/14 | 14:00 | Sparta Węgorzyno – Rasel Dygowo | |
2017/10/15 | 15:00 | Sokół Karlino – Ina Goleniów | |
2017/10/14 | 15:00 | Olimp Gościno – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/10/14 | 14:00 | Jeziorak Szczecin – Morzycko Moryń | |
2017/10/14 | 16:00 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Bałtyk Koszalin | |
2017/10/14 | 12:00 | Hutnik Szczecin – Osadnik Myślibórz | |
2017/10/14 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – Gryf Polanów | |
2017/10/14 | 15:00 | GKS Leśnik Manowo – MKP Szczecinek |
Kolejka 10 2017/10/7 | |||
---|---|---|---|
2017/10/7 | 16:00 | Rasel Dygowo – Olimp Gościno | |
2017/10/7 | 13:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – Hutnik Szczecin | |
2017/10/7 | 15:00 | Osadnik Myślibórz – Vineta Wolin | |
2017/10/7 | 16:00 | Morzycko Moryń – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/10/7 | 15:00 | MKP Szczecinek – Sokół Karlino | |
2017/10/8 | 14:00 | Iskra Białogard – GKS Leśnik Manowo | |
2017/10/7 | 15:00 | Ina Goleniów – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/10/7 | 15:00 | Gryf Polanów – Jeziorak Szczecin | |
2017/10/7 | 15:00 | Bałtyk Koszalin – Sparta Węgorzyno |
Kolejka 9 2017/9/30 | |||
---|---|---|---|
2017/9/30 | 15:00 | Vineta Wolin – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/10/1 | 16:00 | Sokół Karlino – Iskra Białogard | |
2017/9/30 | 16:00 | Olimp Gościno – Sparta Węgorzyno | |
2017/9/30 | 16:00 | Morzycko Moryń – Bałtyk Koszalin | |
2017/9/30 | 15:00 | Jeziorak Szczecin – Ina Goleniów | |
2017/9/30 | 16:00 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Gryf Polanów | |
2017/9/30 | 12:00 | Hutnik Szczecin – Rasel Dygowo | |
2017/9/30 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – MKP Szczecinek | |
2017/9/30 | 15:00 | GKS Leśnik Manowo – Osadnik Myślibórz |
Kolejka 8 2017/9/23 | |||
---|---|---|---|
2017/9/23 | 14:00 | Sparta Węgorzyno – Hutnik Szczecin | |
2017/9/23 | 16:00 | Rasel Dygowo – Vineta Wolin | |
2017/9/23 | 13:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – GKS Leśnik Manowo | |
2017/9/23 | 16:00 | Osadnik Myślibórz – Sokół Karlino | |
2017/9/23 | 16:00 | MKP Szczecinek – Jeziorak Szczecin | |
2017/9/23 | 16:00 | Iskra Białogard – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/9/23 | 15:00 | Ina Goleniów – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/9/23 | 16:00 | Gryf Polanów – Morzycko Moryń | |
2017/9/23 | 15:00 | Bałtyk Koszalin – Olimp Gościno |
Kolejka 7 2017/9/16 | |||
---|---|---|---|
2017/9/16 | 16:00 | Vineta Wolin – Sparta Węgorzyno | |
2017/9/17 | 16:00 | Sokół Karlino – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/9/16 | 17:00 | Morzycko Moryń – Ina Goleniów | |
2017/9/16 | 15:00 | Jeziorak Szczecin – Iskra Białogard | |
2017/9/16 | 17:00 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – MKP Szczecinek | |
2017/9/17 | 16:00 | Hutnik Szczecin – Olimp Gościno | |
2017/9/16 | 14:00 | Gryf Polanów – Bałtyk Koszalin | |
2017/9/16 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – Osadnik Myślibórz | |
2017/9/16 | 15:00 | GKS Leśnik Manowo – Rasel Dygowo |
Kolejka 6 2017/9/9 | |||
---|---|---|---|
2017/9/9 | 11:00 | Sparta Węgorzyno – GKS Leśnik Manowo | |
2017/9/10 | 17:00 | Rasel Dygowo – Sokół Karlino | |
2017/9/9 | 13:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/9/9 | 17:00 | Osadnik Myślibórz – Jeziorak Szczecin | |
2017/9/9 | 16:00 | Olimp Gościno – Vineta Wolin | |
2017/9/9 | 16:00 | MKP Szczecinek – Morzycko Moryń | |
2017/9/9 | 17:00 | Iskra Białogard – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/9/9 | 11:00 | Ina Goleniów – Gryf Polanów | |
2017/9/9 | 16:00 | Bałtyk Koszalin – Hutnik Szczecin |
Kolejka 5 2017/9/2 | |||
---|---|---|---|
2017/9/3 | 17:00 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Osadnik Myślibórz | |
2017/9/2 | 16:00 | Vineta Wolin – Hutnik Szczecin | |
2017/9/2 | 15:00 | Sokół Karlino – Sparta Węgorzyno | |
2017/9/2 | 17:00 | Morzycko Moryń – Iskra Białogard | |
2017/9/2 | 15:00 | Jeziorak Szczecin – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/9/2 | 16:00 | Ina Goleniów – Bałtyk Koszalin | |
2017/9/2 | 17:00 | Gryf Polanów – MKP Szczecinek | |
2017/9/2 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – Rasel Dygowo | |
2017/9/2 | 16:00 | GKS Leśnik Manowo – Olimp Gościno |
Kolejka 4 2017/8/30 | |||
---|---|---|---|
2017/8/30 | 17:30 | Sparta Węgorzyno – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/8/30 | 17:30 | Rasel Dygowo – Jeziorak Szczecin | |
2017/8/30 | 17:30 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/8/30 | 17:30 | Osadnik Myślibórz – Morzycko Moryń | |
2017/8/30 | 17:30 | Olimp Gościno – Sokół Karlino | |
2017/8/30 | 17:30 | MKP Szczecinek – Ina Goleniów | |
2017/8/30 | 17:30 | Iskra Białogard – Gryf Polanów | |
2017/8/30 | 17:30 | Hutnik Szczecin – GKS Leśnik Manowo | |
2017/8/30 | 17:30 | Bałtyk Koszalin – Vineta Wolin |
Kolejka 3 2017/8/26 | |||
---|---|---|---|
2017/8/27 | 17:00 | Sokół Karlino – Hutnik Szczecin | |
2017/8/26 | : | Rasel Dygowo – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/8/26 | 17:00 | Morzycko Moryń – Polski Cukier Kluczevia Stargard | |
2017/8/26 | 16:00 | MKP Szczecinek – Bałtyk Koszalin | |
2017/8/27 | 14:00 | Jeziorak Szczecin – Sparta Węgorzyno | |
2017/8/26 | 17:00 | Ina Goleniów – Iskra Białogard | |
2017/8/26 | 13:00 | Gryf Polanów – Osadnik Myślibórz | |
2017/8/26 | 11:00 | Gryf Kamień Pomorski – Olimp Gościno | |
2017/8/26 | 16:00 | GKS Leśnik Manowo – Vineta Wolin |
Kolejka 2 2017/8/19 | |||
---|---|---|---|
2017/8/19 | 11:00 | Vineta Wolin – Sokół Karlino | |
2017/8/19 | 18:00 | Sparta Węgorzyno – INTERMARCHE REGA Trzebiatów | |
2017/8/19 | 17:00 | Rasel Dygowo – Morzycko Moryń | |
2017/8/19 | 12:00 | Polski Cukier Kluczevia Stargard – Gryf Polanów | |
2017/8/19 | 18:00 | Osadnik Myślibórz – Ina Goleniów | |
2017/8/19 | 17:00 | Olimp Gościno – Jeziorak Szczecin | |
2017/8/19 | 18:00 | Iskra Białogard – MKP Szczecinek | |
2017/8/19 | 12:00 | Hutnik Szczecin – Gryf Kamień Pomorski | |
2017/8/19 | 17:00 | Bałtyk Koszalin – GKS Leśnik Manowo |
Kolejka 1 2017/8/12 | |||
---|---|---|---|
2017/8/12 | 14:00 | Sokół Karlino – GKS Leśnik Manowo Bramki: Kacper Sowa (2′, 48′) – Marek Zdanowicz (84′) |
2:1 |
2017/8/12 | 17:00 | Morzycko Moryń – Sparta Węgorzyno Bramki: Radosław Stasiak (26′ 59′), Damian Dzierbicki (38′ – sam.), Szymon Jakubowski (85′) – Jarosław Kiernicki (6′, 56′) |
4:2 |
2017/8/12 | 11:00 | MKP Szczecinek – Osadnik Myślibórz Bramki: Kamil Schab (54′), Maciej Góra (65′), Adam Jabłoński (84′) – Paweł Myszkowski (37′) |
3:1 |
2017/8/12 | 15:00 | Jeziorak Szczecin – Hutnik Szczecin Bramki: Sebastian Prokopowicz (34′), Jan Skuratowski (74′), Mateusz Chlibyk (80′) |
3:0 |
2017/8/12 | 18:00 | Iskra Białogard – Bałtyk Koszalin | 0:0 |
2017/8/12 | 12:00 | INTERMARCHE REGA Trzebiatów – Olimp Gościno Bramki: Mariusz Kurczak (67′), Paweł Samulski (73′) – Łukasz Wudarczyk (18′) |
2:1 |
2017/8/12 | 17:00 | Ina Goleniów – Polski Cukier Kluczevia Stargard Bramki: Przemysław Stosio (48′, 52′) – Jarosław Zalas (50′), Radosław Surma (69′) |
2:2 |
2017/8/12 | 17:00 | Gryf Polanów – Rasel Dygowo Bramki: Sławomir Bieniek (8′), Marcin Chyła (75′) – Michał Lampa (56′) |
2:1 |
2017/8/12 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski – Vineta Wolin Bramki: Kamil Kacperek (17′), Kacper Wittbrodt (72′) – Adrian Nagórski (51′) |
2:1 |