Relacja: Morzycko Moryń – INA Goleniów 6:1 (1:1)

Fatalne 45 minut – Ina wysoko przegrywa w Moryniu

Ina Goleniów nie będzie miło wspominać swojego pierwszego wyjazdu do Morynia. Morzycko wygrało bowiem aż 6:1 (1:1), a honorowe, jak się okazało, trafienie dla gości zaliczył Kamil Wiśniewski. Biało-zieloni mimo, że do przerwy remisowali i ich gra wyglądała przyzwoicie, to o drugiej połowie już wiele dobrego powiedzieć nie można – gospodarze zaaplikowali goleniowianom aż 5 bramek, przy niemal 100% skuteczności. 

W Inie w meczu tym zabrakło dwóch podstawowych obrońców – Rafała Makarewicza i Michała Soski, co ostatecznie miało również wpływ na grę defensywy goleniowian. W drużynie gospodarzy zaś świetnie spisali się zmiennicy, którzy łącznie zdobyli aż 4 bramki. Artur Blasius wpisał się na listę strzelców 2 razy, Remigiusz Miksiewicz i Paweł Gejdyk raz. Morzycko pokazało, że ich pozycja w tabeli nie jest przypadkowa. Beniaminek gra bardzo dobrze, skutecznie i przyjemnie dla oka. Mieszanina młodości z doświadczeniem wraz z entuzjazmem charakterystycznym dla ligowych beniaminków, może sprawić, że zespół ten sprawi wszystkim zespołom w IV lidze sporo problemów. 

Szczegółowej relacji z tego meczu nie będzie. Nie jest ona konieczna, gdyż wszystko możecie zobaczyć w skrócie meczu, który dołączamy poniżej.

MORZYCKO MORYŃ – INA GOLENIÓW 6:1 (1:1)
Bramki: Jacek Chrzanowski (5’), Artur Blasius (51’, 89’), Paweł Gejdyk (59’), Remigiusz Miksiewicz (71’), Maciej Ropiejko (76’) – Kamil Wiśniewski (22’)

MORZYCKO: Vitalii Prokop – Radosław Stasiak, Mateusz Nagaj, Łukasz Baran (46’ Paweł Gejdyk), Maciej Ropiejko, Jacek Chrzanowski (71’ Damian Jankowiak), Bartosz Skóra, Serhii Rudik (46’ Artur Blasius), Szymon Trubicki (61’ Remigiusz Miksiewicz), Adrian Dębicki, Aleksander Panicz

INA: Patryk Krawczyk – Michał Łukasiak, Adam Dobrowolski, Wojciech Borek (65’ Daniel Mojsiewicz), Patryk Kominek – Łukasz Szymfeld, Piotr Winogrodzki, Przemysław Stosio, Filip Kominek, Michał Jarząbek (70’ Maciej Żabicki) – Kamil Wiśniewski

Żółte kartki: Serhii Rudik, Aleksander Panicz, Łukasz Baran, Bartosz Skóra (Morzycko), Daniel Mojsiewicz (Ina)

Skrót meczu:

Za tydzień Ina zmierzy się z kolejnym beniaminkiem – Regą Trzebiatów. Będzie to szansa na pokazanie, że drugie 45 minut meczu w Moryniu było tylko chwilowym przestojem.

Leave a Reply