Przygotowania do sezonu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych!

Nie tylko seniorzy niedługo rozpoczną swoje rozgrywki.

W weekend 17-18 sierpnia po raz pierwszy w nowym sezonie na boiska wybiegną również juniorzy. Ina Goleniów wystartuje w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych i trzeba przyznać, że nie ma chyba lepszego miejsca dla młodych zawodników do zbierania doświadczenia, ogrywania i sprawdzenia swoich sił. Goleniowian czeka wiele ciekawych pojedynków i wymagających rywali. Pierwszym z nich będzie Salos Szczecin, a więc jeden z lepszych zespołów młodzieżowych w województwie.

Pierwszy trening zespołu prowadzonego przez Mariusza Bernacha zaplanowano na 29 lipca – poniedziałek.

Już teraz serdecznie zapraszamy do stawienia się na zajęciach. Wszystkie osoby chętne do spróbowania swoich sił w zespole juniorów MKS Ina Goleniów mogą zgłaszać się do trenera po więcej informacji. W miarę ustalania szczegółów również i my, na stronie internetowej i profilu facebookowym, będziemy wrzucać dodatkowe informacje.

Kontakt do trenera: nr tel. 667 106 512

Leave a Reply