Przygotowania seniorów do sezonu 2019/2020 Zachodniopomorskiej IV ligi!

Już za niecały miesiąc – 10 sierpnia – inauguracja sezonu 2019/2020 Zachodniopomorskiej IV ligi.

Na starcie, Inę czeka pojedynek z innym, „starym znajomym”, który wrósł w IV ligowy krajobraz i nieprzerwanie od wielu, wielu lat rywalizuje na tym poziomie rozgrywek. Gryf Kamień Pomorski, bo o nim mowa, będzie pierwszym rywalem biało-zielonych. Poprzedni sezon również rozpoczynał się od tego pojedynku. Ina rozegra ten mecz przed własną publicznością.

Biało-zieloni, we wtorek 16 lipca, rozpoczną treningi i przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Liga straciła nieco atrakcyjności z uwagi na „stratę” Chemika Police, który awansował do III-ligi, ale z drugiej strony, zyskała kolejną wielką firmę w postaci Floty Świnoujście. Na IV-ligowych boiskach nie zobaczymy w tym sezonie Gryfa Polanów, Morzycka Moryń i Pogoni Połczyn-Zdrój. W ich miejsce meldują się: debiutant ze Szczecina – Iskierka, wspomniana wyżej Flota Świnoujście, wracająca po wielu latach do IV ligi Darłovia Darłowo i jeszcze niedawno jej stały bywalec – Lech Czaplinek.

Poniżej lista sparingpartnerów, z jakimi Ina zmierzy się w okresie przygotowawczym:
20 lipca – Zorza Dobrzany (wyjazd)
24 lipca – Mierzynianka Mierzyn, godz. 18.00 (Goleniów)
27 lipca – Jeziorak Szczecin (wyjazd)
31 lipca – Pomorzanin Nowogard, godz. 18.00 (Nowogard)
3 sierpnia – Piast Chociwel (Goleniów)

Jako, że są to mecze sparingowe, ta rozpiska może się jeszcze zmienić. Jeśli będziemy mieli taką informację, to postaramy się informować na bieżąco o jakichkolwiek zmianach.

Leave a Reply