Projekt „Maraton sportu” pod patronatem Lasów Państwowych

„Maraton Sportu” za nami!

Nasz klub pod patronatem Lasów Państwowych zrealizował projekt „Maraton sportu”, który miał na celu promocję wartości związanych z ekologią, aktywnym stylem życia oraz wsparciem dla chłopca o imieniu Wiktor.

W jego ramach zorganizowaliśmy między innymi turniej piłkarski dla dzieci z kategorii „skrzat” oraz akcję sprzątania okolicznej Puszczy Goleniowskiej, w której wzięli udział zawodnicy, trenerzy oraz rodzice. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/szkolkamksinagoleniow

Projekt ten udowodnił, że sport może być doskonałym narzędziem do promowania wartości społecznych i ekologicznych, a lokalna społeczność ma ogromny potencjał do tworzenia pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. Jako klub MKS Ina Goleniów i cała biało – zielona społeczność z nim związana, zachęcamy do wspierania podobnych inicjatyw i budowania lepszego, zdrowszego świata wokół nas!

Zachęcamy również do odwiedzania strony patrona projektu – Lasów Państwowych: https://www.lasy.gov.pl/pl. Znajdziecie tam wiele ważnych informacji nie tylko o lasach i otaczającym nas środowisku, ale i miejscach wartych odwiedzenia, czy też ważnych kampaniach i akcjach, w jakich i Wy możecie uczestniczyć.