Ostatnie pożegnanie Adolfa Nowaka

Niestety, tym razem mamy smutną wiadomość dla wszystkich, którzy byli i są związani z naszym klubem.

Zarząd klubu Ina Goleniów z żalem informuje, że w dniu 12.06.2019r. odszedł od nas, w wieku 82 lat, wieloletni, zasłużony działacz, ale i wielki kibic biało-zielonych – Adolf Nowak. Jak wielu z nas poświęcił on swe serce i kawał życia naszej ukochanej dyscyplinie i klubowi MKS Ina Goleniów.

Wszystkich chcących uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu informujemy, że msza pogrzebowa odbędzie się w kościele św. Jerzego w Goleniowie o godzinie 14.00. Wystawienie w kaplicy na cmentarzu o godzinie 15.00. Pogrzeb rozpocznie się o godzinie 15.30. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej smutnej uroczystości – Adolek, jak zwykliśmy go nazywać, zasłużył na to, by towarzyszyć mu ten ostatni raz.

Leave a Reply