Obchody 75-lecia MKS Ina Goleniów

W niedzielę, 30 maja w godzinach 13.00 – 17.00 na Euroboisku Stadionu Miejskiego w Goleniowie odbyły się organizowane przez nasz klub obchody 75-ciolecia MKS Ina Goleniów. Z tej okazji odbył się turniej roczników 2012 – 2013, a na boisku zmierzyły się ze sobą zespołu: MKS Ina Goleniów (dwa zespoły), Piast Chociwel, Sarmata Dobra, PSFS Zalew Stepnica oraz AMP Nowogard.

Po zaciętych bojach pełnych emocji i, przede wszystkim, dobrej zabawy, ze zwycięstwa w turnieju mogła się cieszyć drużyna z Dobrej. Za jej plecami znalazł się Piast Chociwel i pierwszy zespół MKS Ina. Niezależnie jednak od wyniku rywalizacji, wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie należą się brawa i gratulacje – to Wy w przyszłości możecie stanowić o sile Waszych drużyn i nie tylko! Poniżej końcowa klasyfikacja:

  1. Sarmata Dobra
  2. Piast Chociwel
  3. MKS Ina Goleniów I
  4. AMP Nowogard
  5. PSFS Zalew Stepnica
  6. MKS Ina Goleniów II

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że turniej ten się odbył – przede wszystkim rodzicom i rodzinom, które są największymi kibicami swoich pociech. Do zobaczenia na kolejnych imprezach! A do młodych piłkarzy i piłkarek: trzymajcie się, dobrze się bawcie i trenujcie, bo sport to nie tylko zdrowie, ale też pasja, która daje wiele radości i możliwości!

Ze sportowym pozdrowieniem,
MKS Ina Goleniów

Więcej zdjęć z turnieju możecie zobaczyć na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/profile.php?id=100026258090711

 

Leave a Reply