2. kolejka Zimowego Pucharu Prezesa ZZPN: INA II Goleniów – Jastrząb Łosośnica 7:1 (2:1)

Drugi mecz, drugie efektowne zwycięstwo! 

Wygrana w pierwszej kolejce Zimowego Pucharu Prezesa ZZPN aż 14:1 ze Spartą Węgorzyno nie była realnym odzwierciedleniem siły drugiej drużyny Iny Goleniów – w dużej mierze na boisko wybiegli wtedy zawodnicy, którzy na co dzień regularnie występują w rozgrywkach IV ligi i rywal nie był w stanie nawiązać walki z biało – zielonymi. W drugiej kolejce skład osobowy był już inny, ale efekt pozostał ten sam – goleniowianie rozbili swojego rywala, pokazując przy tym, że młodzież w Goleniowie potrafi pograć w piłkę na wysokim poziomie. Jastrząb Łosośnica tylko w pierwszej połowie dotrzymywał kroku Inie, ale w drugiej odsłonie meczu z ich perspektywy było już znacznie gorzej. 

Już w 5 minucie goście z Łosośnicy mogli mówić o szczęściu – w polu karnym w zamieszaniu do piłki dopadł Dymon, ale jego uderzenie zatrzymało się na słupku. Po chwili jednak napastnik biało – zielonych ponownie dał się we znaki defensywie przeciwnika, ale tym razem szczęście już jej nie pomogło. Strata obrońcy skończyła się sytuacją sam na sam i pewnym wykończeniem – 1:0. W 20 minucie po jednym z ataków Jastrzębia kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Antczak i zrobiło się 1:1. Remis utrzymał się do 32 minuty, kiedy to Bernach podał do Kranza, a ten uderzył z okolic szesnastki – piłka tuż przy słupku wpadła do siatki i rezerwy Iny ponownie były na prowadzeniu, które utrzymało się do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się świetnie dla gospodarzy. Doskonałe podanie Kubisia z prawej strony boiska wykorzystał Dymon i z bliska trafił do siatki. Po godzinie gry ponownie Bernach obsłużył podaniem Kranza, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów w kierunku długiego słupka podwyższył prowadzenie Iny na 4:1. Potem obie drużyny stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji, ale wynik nie uległ zmianie. Stało się to w 72 minucie, kiedy to Winogrodzki wykorzystał zamieszanie w polu karnym i precyzyjnym trąceniem piłki wpakował ją do siatki. Chwilę później Keck zaatakował obrońcę i wyłuskał futbolówkę, po czym minął golkipera i wpakował ją do bramki – 6:1. Tuż przed końcowym gwizdkiem kibice zobaczyli drugą piękną, a zarazem ostatnią, bramkę w tym pojedynku – doskonałe uderzenie z dystansu Paradzińskiego wpadło w samo okienko bramki Jastrzębia. 

Rezerwy Iny pewnie zmierzają po zwycięstwo w grupie Zimowego Pucharu Prezesa ZZPN. Do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, w której biało – zieloni podejmą Dąb Dębice.

INA II Goleniów – Jastrząb Łosośnica 7:1 (2:1)
Bramki: Dymon (8′, 48′), Kranz (32′, 60′), Winogrodzki (72′), Keck (75′), Paradziński (89′)

INA II (wyjściowy): Mazurowski – Pałejko, Smarzyk, Błaszczyk – Keck, Bernach, Paradziński, Kubiś – Kranz, Dymon, Jarzyna
Zagrali również: Gralak, Wawrzyniak, Kopciński, Winogrodzki, Różański